Dlaczego Book of Ra powinien być pierwszym slotem, na którym zagrasz w kasynie online?

Ilość slotów jakie dostępne są w dzisiejszych czasach w internetowych kasynach może przytłaczać. Trzeba jasno podkreślić, że nie każdy z nich spodoba się każdemu typowi gracza. Każdy slot cechuje się bowiem oddzielnym zestawem zasad – wygrane na niektórych są prostsze, jeszcze na innych trudne (ale bardzo wysokie). Jeśli jesteś dopiero początkującym graczem hazardowym, trochę może potrwać zanim wyrobisz sobie konkretne zdanie na temat automatów danego typu. Na szczęście niemal każde kasyno oferuje bardzo pokaźny wybór slotów przeznaczonych między innymi dla początkujących użytkowników, na których mogą oni wytrenować swoje umiejętności. Jednym z nich jest Book of Ra, Co sprawia, że darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra jest tak atrakcyjną ofertą dla początkującego hazardzisty? Jak w niego grać? Zapraszamy do lektury naszego artykułu, aby poznać tajniki tego slota.

Oprawa gry Book of Ra

Niniejszy slot należy do grupy tych automatów, które mimo swojego pozornego skomplikowania okazują się być niezwykle proste w obsłudze i w rozgrywce. Całość oparta jest na motywach serii filmów o Indianie Jonesie, a gra przygotowana została przez firmę Novomatic – jedną z najbardziej znanych firm produkujących automaty do gier hazardowych na świecie. Sprawia to, że gracz który zdecyduje się na darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra może być pewien bardzo wysokiego poziomu rozrywki, jaką dostarczy mu ten slot (szczególnie gracz będący fanem przygód Indiany Jonesa).

Automat posiada bardzo wiele wygrywających linii, ale to gracz musi zdecydować, które z nich będą uczestniczyły w grze. Całość oprawy graficznej prezentuje się bardzo okazale i bardzo dobrze komponuje się z tłem, czyli obrazem skąpanych w zachodzącym słońcu piramid. darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra z pewnością przyciągnie uwagę graczy pożądających nie tylko szybkiej i dynamicznej rozgrywki, ale i cieszącej oko oprawy wizualnej.

Jak grać w Book of Ra?

Cechą charakterystyczną opisywanego slotu jest bardzo duża liczba potencjalnych linii wygrywających. darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra oferuje bowiem aż 5 bębnów, tworzących razem aż 10 linii gry. To od gracza zależy, które z nich będą aktywne w danej grze, a po zakończeniu każdej rundy może on dowolnie modyfikować zasady rozgrywki. Na każdą z nich gracz może postawić zarówno minimalny dostępny zakład, jak i maksymalnie wysoką akceptowaną pojedynczą kwotę. My ze swojej polecamy wypróbowanie gry w trybie demo (dostępnym w każdym kasynie online oferującym darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra), ponieważ pozwoli to przetestować niniejszy slot zupełnie za darmo.

Tak jak w każdym slocie, darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra by wygrać wymaga ułożenia na planszy ciągu symboli w jednej linii wygrywającej. Od tego, jaki symbol zostanie wylosowany przez maszynę zależy ewentualna wygrana gracza. Przykładowo, dla stawki podstawowej, czyli takiej wynoszącej 1 przy ułożeniu linii wygrywającej symbole 10, J, D, K płatne są maksymalnie w wysokości x100. W przypadku ułożenia takiej linii przy pomocy tytułowej księgi Ra możemy liczyć na wygraną wynoszącą maksymalnie x1.800. Natomiast najlepiej płatnym symbolem jest tu symbol Indiany Jonesa – po wylosowaniu linii wygrywającej skonstruowanej z tych symboli możemy liczyć na wygraną nawet do x10.000 obstawionej kwoty.

Aby rozpocząć grę, wystarczy po prostu wybrać aktywne linie wygrywające. Następnie na każdą z nich należy postawić zakład w dowolnej, wybranej przez siebie wysokości przy pomocy przycisku BET. Gdy już to zrobimy, uruchamiamy grę przyciskiem SPIN. Darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra oferuje też tryb w pełni automatycznej gry, z możliwością ustawienia nawet maksymalnego zakładu.

Book of Ra – bonusy

Slot, o którym mowa bardzo dobrze znany jest z hojności, z jaką obdarowuje gracza bonusami. To właśnie to sprawia, że gra w  darmowe gry hazardowe automaty bez rejestracji book of ra jest tak prosta i przyjemna. Przede wszystkim, w przypadku trafienia w jednej linii przynajmniej 3 symboli książki Ra, gracz otrzymuje aż 10 free spinów, aktywuje się tryb bonusowy oraz dodatkowy symbol, ułatwiający zdobywanie kolejnych bonusów.

Automat posiada też funkcję gamble – po wygranej na specjalnym ekranie pojawi się możliwość wyboru spośród dwóch kolorów kart: czarnego i czerwonego. Wybierając ten sam kolor, co automat możemy łatwo podwoić wygraną, lecz pamiętać należy, że w razie pomyłki tracimy wygraną.

Please follow and like us:
Pin Share

Post Author: Leo Archacki