Najlepszy bonus bez depozytu 2020

Każdy gracz hazardowy przegląda oferty takie jak nowe kasyna online, ale i śledzi informacje o liderach branży w celu zgarnięcia potencjalnego bonusu umożliwiającego darmową grę. O bonus bez depozytu 2020 dużo łatwiej będąc nowym klientem kasyna, ponieważ w większości przypadków wystarczy po prostu założyć i zweryfikować konto na danej platformie, aby zgarnąć taki prezent. Nie oznacza to jednak, że gracze będący wiernymi klientami kasyna są bez szans. Niezależnie od doświadczenia hazardowego każdy z tych graczy zastanawia się zapewne, który z rodzajów bonusu jest najlepszy – czy są to darmowe spiny, czy może cashback bonus, a także głowi się nad tym, jaka oferta jest najbardziej korzystna. Oto krótki poradnik co do tego, jak dobrze wybrać bonus bez depozytu w roku 2020.

Darmowe spiny

Podstawowym rodzajem bonusu jest w dzisiejszych czasach możliwość otrzymania darmowych spinów, czyli określonej ilości darmowych rund na określonym automacie do gier. Tego rodzaju bonus bez depozytu 2020 jest bez wątpienia najpopularniejszy jeśli chodzi o oferty kasyn, ale czy jest także najbardziej korzystny dla graczy?

Po otrzymaniu takiego bonusu na naszym wirtualnym koncie nie pojawi się żadna gotówka, ale dostaniemy informację o aktywacji darmowych spinów na określonej maszynie. Od tej chwili mamy do wykorzystania (najczęściej) kilkanaście darmowych prób, lecz niektóre maszyny umożliwiają nam zdobycie darmowych spinów także podczas gry. Liczba darmowych spinów, jakie uzyskamy od kasyna wynosić może kilkanaście, ale także grubo ponad 50, dlatego warto jest to każdej oferty podchodzić indywidualnie.

Czy jest to bonus bez depozytu 2020 warty uwagi? Jak najbardziej, ale musimy pamiętać o tym, że darmowe spiny nie gwarantują nam wygranej. Mogą one znacząco ułatwić jej zdobycie, to prawda, ale nie zawsze będziemy mogli od razu ją wypłacić – wiele zależy tu od wewnętrznej polityki firmy hazardowej.

Gotówka na grę

Kolejnym sposobem, w jaki kasyna internetowe chcą zaprosić nowych graczy do rejestracji na ich platformach jest zaproponowanie im gotówki na grę. Tego rodzaju bonus bez depozytu 2020 wciąż cieszy się sporą popularnością, choć w ostatnich latach zostaje wypierany przez opisywane punkt wyżej darmowe spiny.

To, ile pieniędzy otrzymamy zależy od wewnętrznej polityki firmy, lecz należy podkreślić, że zazwyczaj nie jest to duża kwota (najprawdopodobniej otrzymamy kilkanaście Euro), jednak pozwala ona na przetestowanie interesujących nas gier i potencjalnie wygranie kwoty dużo większej. W przeciwieństwie do free spinów, ten bonus bez depozytu 2020 może zostać w większości przypadków wykorzystany na każdej z dostępnych w kasynie online usług, lecz przed jego wypłaceniem należy nim kilkukrotnie obrócić.

Czy taki bonus się opłaca? Jak najbardziej, bo przecież mamy szansę na sporą wygraną na dowolnym automacie czy też grze karcianej. W przypadku dużej wygranej konieczność obrotu bonusem schodzi na drugi plan, ponieważ obrócić musimy kwotą którą dostaliśmy w prezencie, a nie wygraną.

Bonus free play

Jest to niejako połączenie obu powyżej omawianych rodzajów bonusu bez depozytu. Kasyna, które decydują się na tego typu promocję zazwyczaj narzucają graczowi okres, w jakim musi on całkowicie wykorzystać bonus bez depozytu 2020, w przeciwnym wypadku zostanie on anulowany. Zazwyczaj okres ten wynosi 15 dni, choć trafiają się zarówno kasyna z dłuższym, jak i z krótszym okresem czasu.

Gracz po akceptacji warunków promocji i założeniu konta zostaje nagrodzony specjalnymi tokenami, które następnie może wydać na dowolnej grze oferowanej przez kasyno. Jak zatem wcześniej wspominano, jest to połączenie free spinów z darmową gotówką na grę. Umożliwia on wypróbowanie większości gier oferowanych przez daną firmę bez konieczności dokonywania wpłaty.

Czy taki bonus się opłaca? Owszem – otrzymujemy korzyści wynikające z obu powyżej omawianych rodzajów bonusu. Ten bonus bez depozytu 2020 nie sprawi, że w naszym wirtualnym portfelu pojawią się pieniądze za darmo, ale też nie wymaga przesadnie długiego obrotu. Jedynym minusem jest ograniczenie czasowe takiej promocji, które sprawia, że nie zawsze uda nam się wykorzystać wszystkie tokeny przed czasem.

Bonus dla stałych graczy

Bonus bez depozytu 2020 każdego spośród opisanych powyżej rodzai może zostać przyznany także  obecnemu już klientowi kasyna. Firmy hazardowe zazwyczaj robią to z okazji różnych wydarzeń, jubileuszy czy świąt. Nawet długo po rejestracji nie warto więc rezygnować z newslettera danej platformy, ponieważ może się okazać, że w ten sposób przegapiliśmy naprawdę ciekawą ofertę promocyjną.

 

 

Please follow and like us:
Pin Share

Post Author: Leo Archacki